PopUp Aholic

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Dbamy o Twoją prywatność.
Twoje dane są u nas bezpieczne.
Sprawdź naszą politykę prywatności.

  prasa.jpg
  new_logo.jpg

  Klauzule informacyjne

  Klauzula informacyjna PZNF

  Klauzula informacyjna Polityka zapobiegania nadużyciom finansowym i przeciwdziałania konfliktowi interesów

  Energetyka Cieplna  Spółka z o.o.   przestrzega zasad rzetelności, obiektywizmu i uczciwości oraz norm prawnych, etycznych i moralnych . Postępowanie zgodne z ww. zasadami ma zapewnić Spółce transparentność. Spółka  deklaruje , że jest  przeciwna przejawom nadużyć finansowych i korupcji w prowadzeniu swojej działalności.

  W Spółce wdrożono zasady  Polityki zapobiegania nadużyciom finansowym i przeciwdziałania konfliktowi interesów. Do przestrzegania  zasad ujętych w polityce przeciwdziałania nadużyciom  zobowiązany jest Zarząd Spółki  oraz  wszyscy  pracownicy   .

   

  Klauzula RODO
  Zgłoszenia naduzyć finansowych
  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w systemie monitoringu wizyjnego

  EC Wieluń © 2017 wszystkie prawa zastrzeżone